Gmina Sadkowice

685

Galeria

Imieniny

Czwartek, 19 października 2017
Imieniny Ziemowita, Jana

BIP

Treść strony

Polska Biega 2014

Klasy I-II dziewczęta 200 m; ilość uczestniczek: 15

I miejsce - Martyna Budzik - Szkoła Podstawowa w Lubani,
II miejsce - Julia Kowalska - Szkoła Podstawowa w Lubani,
III miejsce - Wiktoria Sęk - Szkoła Podstawowa w Lubani.

Klasy I-II chłopcy 300 m; ilość uczestników: 15

I miejsce - Staś Grochal - Szkoła Podstawowa w Lubani,
II miejsce - Oskar Kamiński - Szkoła Podstawowa w Trębaczewie,
III miejsce - Igor Jarmundowicz - Szkoła Podstawowa w Sadkowicach.

Klasy III-IV dziewczęta 300 m; ilość uczestniczek 22

I miejsce - Agata Olszok - Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie,
II miejsce - Martyna Sęczek - Szkoła Podstawowa w Sadkowicach,
III miejsce - Roksana Dąbrowska - Szkoła Podstawowa w Lubani.

Klasy III-IV chłopcy 400 m; ilość uczestników 17

I miejsce - Jakub Dudek - Szkoła Podstawowa w Sadkowicach,
II miejsce - Krzysztof Szczepański - Szkoła Podstawowa w Lubani,
III miejsce - Kacper Grochal - Szkoła Podstawowa w Lubani.

Klasy V-VI dziewczęta 500 m; ilość uczestniczek 22

I miejsce - Anna Szczepańska - Szkoła Podstawowa w Lubani,
II miejsce - Daria Lichańska - Szkoła Podstawowa w Sadkowicach,
III miejsce - Kinga Ptaszek - Szkoła Podstawowa w Sadkowicach.

Klasy V-VI chlopcy 700 m; ilość uczestników 13

I miejsce - Rafał Gaca - Szkoła Podstawowa w Sadkowice,
II miejsce - Szymon Tulin - Szkoła Podstawowa w Sadkowice,
III miejsce - Maciej Śnieguski - Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie.

Gimnazjum dziewczęta 900 m; ilość uczestniczek 16

I miejsce - Klaudia Dudek - Gimnazjum w Sadkowicach,
II miejsce - Milena Nowakowska - Gimnazjum w Lubani,
III miejsce - Magda Solarek - Gimnazjum w Sadkowicach.

Gimnazjum chłopcy 2000 m; ilość uczestników 8

I miejsce - Robert Jankowski - Gimnazjum w Sadkowicach,
II miejsce - Bartłomiej Mleczarek - Gimnazjum w Lubani,
III miejsce - Tomasz Dąbrowski - Gimnazjum w Lubani.

Kategoria Open żeńska; ilość uczestniczek 4

I miejsce - Justyna Jankowska,
II miejsce - Kamila Żaczkiewicz,
III miejsce - Katarzyna Ciołak.

Kategoria Open męska; ilość uczestników 7

I miejsce - Artur Kamiński,
II miejsce - Michał Grzyb,
III miejsce - Kamil Grzyb.

 

Klasyfikacja medalowa - szkoły podstawowe

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Lubani: 3 złote, 2 srebrne, 3 brązowe;
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Sadkowicach: 2 złot3, 3 srebrne, 2 brązowe;
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Kłopoczynie: 1 złoty, 1 brązowy;
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Trębaczewie: 1 srebrny.

 

Klasyfikacja medalowa - gimnazja

I miejsce - Gimnazjum w Sadkowicach: 2 złote, 1 brązowy;
II miejsce - Gimnazjum w Lubani: 2 srebrne, 1 brązowy.
 

fot. Radek Kowalczyk, Mateusz Biskupiak, Ania Gut
 

Kontakt

plik,4385,orzel-bez-tla-gif.gif Urząd Gminy
w Sadkowicach

Sadkowice 129A
96-206 Sadkowice
powiat rawski
województwo łódzkie

NIP: 8351178176
REGON: 000550315

tel./ fax: 468156191
tel. 468156167

e-mail:
ug@gminasadkowice.pl

Godziny urzędowania

poniedziałek - piątek:
7:30 - 15:30.

 

Różności

  • Karta Dużej Rodziny
  • Inwestycje
  • PROW
  • Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
  • ŁARR
  • PROW 2014-2020
  • SIP

Stopka

  • Licencja: CC BY 3.0 Gmina Sadkowice

  • powered by netadmin 7.00
  • Ostatnia aktualizacja 2014-05-29
  • Liczba odwiedzin 1614342
baner toplayer
Instalacje fotowoltaiczne

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.