Składam serdeczne podziękowania Mieszkańcom Gminy Sadkowice za obecność i miłą atmosferę podczas Festynu „Święto Jabłoni”, który odbył się w Sadkowicach w dniu 29 lipca 2018 r.
Szczególne podziękowania kieruję do sponsorów naszego święta, dzięki którym mógł odbyć się nasz festyn.