W dniu 27 lutego 2019 r. tradycyjnie , jak co roku odbyła się w Gminie Sadkowice uroczystość ZŁOTYCH GODÓW. Na zaproszenie Wójta Gminy Pani Karoliny Kowalskiej oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Jana Idzikowskiego na uroczystość jubileuszową przybyli Szanowni Jubilaci. Zostali Oni odznaczeni medalami, które w imieniu Prezydenta RP wręczyła Pani Wójt. Jubilaci otrzymali również kwiaty i upominki.
Dostojni Jubilaci to:
Elżbieta i Marian Górniewscy
Jadwiga i Waldemar Michalakowie
Katarzyna i Józef Matysiakowie
Regina i Włodzimierz Góreccy
Teresa I Andrzej Bonieccy
Ewa i Franciszek Żaczkiewiczowie
Teresa i Jerzy Stępniewscy
Danuta i Jan Matysiakowie
Genowefa Józef Kieszek
Jadwiga i Władysław Sikora
Jadwiga i Tadeusz Sawiccy
Danuta i Aleksander Sarneccy
Alicja i Piotr Pękalakowie
Anna i Ryszard Nowakowie
Teresa i Antoni Kowalscy
Po oficjalnej części uroczystości Pani Wójt zaprosiła Jubilatów i ich rodziny na uroczysty obiad